przesyłki kurierskie do niemiec


Biorąc pod uwagę polski rynek, działamy najszybciej oraz najtaniej. Wyobraź sobie, że czas przesyłki do wynosi jedynie jeden dzień roboczy. Z kolei jej koszt zaczyna się już od 1 ,1 zł. Jej ostateczny koszt uzależniony jest od gabarytów twojej przesyłki - czyli od jej wymiarów i wagi.

~dzieje się tyle drobin życia na raz, że nie dostrzegam czasem pewnej ich. I oddam jeszcze ze bardzo czesto broni sie oswiadczeniem ze to ryzyko urzedu celnego,przetrzymania paczki doswiadczenie jest takie:na odczycie tracking urzad celny zatrzymal najdluzej paczke z przesylkami :( juz idzie 1 dni 1 listopada wyslana a jeszcze nie dotarla do odbiorcy.

Na szczęście istnieje kilka sposobów na to, aby zyskać większą pewność, że paczka zostanie dostarczona nawet na drugi koniec świata w stanie idealnym. Zbyt duży karton sprawi, że zawartość będzie obijać się w trakcie przewozu lub lotu. Wtedy zyskasz pewność, że zawartość paczki nie odkształci się i nie przebije kartonu.

W czas dostawy fotoksiążki nie jest wliczony czas jej realizacji. - dopłaty do paczek wysyłanych na wybrane wyspy lub miejsca położone na terenach odległych (wybrzeża, strefy specjalne) wg kodów pocztowych dostępnych na stronie. Cena przesyłki zależy od rodzaju produktu oraz wybranego formatu produktu (jego wagi).